fbpx

E-TİCARET DEVİ TÜRKİYE’DE

    Rusya’nın en büyük online pazar yerlerinden biri olan Ozon, Türk satıcıları bünyesine katmak amacıyla ülkemizde bir etkinlik düzenliyor.

   Rusya’nın en büyük online pazar yerlerinden biri olan Ozon, Türk markalarını satıcı olarak bünyesine katmak amacıyla ülkemiz e-ticaret sektörüne yönelik bir tanışma etkinliği düzenliyor. Bu sayede Türkiye pazarına giriş yapacak olan Ozon, geçtiğimiz yıl 2,6 milyar online alışverişe ev sahipliği yaptı.

    Tekstilden ayakkabıya, mobilyadan teknolojiye üretici, tedarikçi ve perakende markası pozisyonundaki 250’ye yakın firmanın katılım sağlaması beklenilen bu etkinlikte, ülkemizdeki üretici ve tedarikçilerin yaklaşık 100 milyon müşteriye hitap eden Ozon Global’de satış yapabilmesinin yolları paylaşılacak.

Ozon.Ru Türkiye pazarına giriş yapıyor

   İstanbul’da ofis kuran Ozon Global’in yeni göreve başlayacak olan Türkiye Ceo’su da katılımcılara tanıtılacak. Uluslararası e-ihracat platformu olan WORLDEF’in desteğiyle 11 Ağustos 2022 Perşembe günü gerçekleştirilecek olan tanıtım toplantısının etkilerini hep birlikte göreceğiz.

   1998 yılında kurulan Ozon satıcılardan kategoriye göre yüzde 3 ve 20 arasında bir komisyon alıyor. Ürünleri herhangi bir depoya göndermeden doğrudan müşteriye göndererek lojistik anlamında ciddi tasarruflar sağlayabiliyorsunuz.

Kaynak Shiftdelete